please wait, site is loading

Hakkımda

2003 yılında çocukluğumdan beri içimde kor olarak kalmış tutkunun ateşlenmesi ile başladı fotoğraf serüvenim. Giderek büyüdü, alevlendi ve şekillendi. Çocuk, genç, yaşlı pek çok insan tanıdım, dostlar edindim, paylaşmayı ve birlikte çalışmayı kendime yol olarak biçimlendirdim. Yerli ve yabancı pek çok sanatçı ile tanıştım, onların eserlerini, hayatlarını ve yaklaşımlarını inceledim.

Hep bir serüvendi fotoğraf, kendini tanımak ve içindekileri paylaşmak için bir araç. Şehrimi tanıdım, ülkemi gezdim heyecanla ve bağlandım. Fotoğrafın her alanında çalışmalar yapmaya gayret ettim elimden geldiğince, hiçbir zaman kendime bir çerçeve çizemedim, denizin bir kıyısında olmaktansa kıyıdan kıyıya yüzmek idi beni heyecanlandıran.

Portre, sokak, makro, manzara, kurgu, model, deneysel, gezi, performans vb. derken, kim bilir ileride başka neler girecek ilgi alanlarıma…

Son yıllarda ise bu serüven profesyonel fotoğrafçılık mesleği olarak devam ediyor. Ancak içimdeki o serüven ruhunu bu çalışmalarımda da yaşamaya ve yaşatmaya gayret ediyorum… Yoksa fotoğrafımı izleyenlere nasıl bunu aktarabilirim ki, kendim yaşamaz isem…

Şu ana kadar olan bu yolculuğumu bir site altında derlemek ve paylaşmak için size buradan merhaba diyorum. Yazılarım, paylaşımlarım ve fotoğraflarım ile birlikte sizlerle olmak çok güzel bir duygu.

An’ların peşinde süregiden yolculuğuma hoş geldiniz…